Виховна робота

На сучасному етапі розвитку держава приділяє увагу роботі, спрямованій на відродження і перебудову національної системи освіти, як найбільш важливої ланки у виховання свідомих громадян Української держави. 

Суспільство потребує громадянина освіченого, активного, який вміє жити і працювати в умовах демократизації, в обстановці зростаючої економічної відповідальності, який вміє встановлювати контакти з іншими людьми, орієнтуватися в ситуаціях що склалися. 

Головна мета виховання –набуття молодим поколінням соціального досвіду, успадкування духовних надбань українського народу, формування в молоді, незалежно від національної залежності,  особистих рис громадян Української держави -  розвиненої духовності, фізичної досконалості, моральної, художньо-естетичної, правової, трудової, екологічної культури.

XXI століття – нова історична доба, за якої наша молода держава Україна має розквітнути, стати визнаною світом, високо розвинутою. В нових соціальних умовах, в період розбудови нашої державності і національної школи ми, педагоги, школи відповідальні за те, що наш учень і вихованець відповідав умовам часу. В ньому мають поєднатися такі риси свідомого громадянина України , як висока моральність, патріотизм, правова культура, висока духовність, активна життєва позиція, почуття власного обов’язку і відповідальність перед державою  і перед самим собою, стремління до самовдосконалення, самореалізації.

Виховна проблема навчального закладу:

«Формування системи патріотичного виховання учнівської молоді в умовах сучасної школи та реалізація моделі формування національної самосвідомості»Зміст виховної роботи:

Напрямки виховної роботи:

Превентивне та правове виховання

Формування здорового способу життя

Патріотичне виховання

Родинно-сімейне виховання

Трудове виховання

Екологічне виховання

Естетичне виховання

Кредо:

«РОСТИТИ МАЙБУТНІХ ГРОМАДЯН ІЗ ПОВНИМ УСВІДОМЛЕННЯМ, ЩО ЇХНЯ ЕНЕРГІЯ ТА ЗДІБНОСТІ ПОВИННІ ПРИСВЯЧУВАТИСЬ СЛУЖІННЮ НА КОРИСТЬ ІНШИМ ЛЮДЯМ»

Принцип 10

 «Декларації про права людини»

План заходів 2022-2023 н.р.«16 днів проти насильства».doc
План заходів щодо національно-патріотичного виховання молоді на 1 семестр.docx
Інформація про розвиток національно-патріотичного виховання у Яблунівському НВК.docx
План заходів «Тижня безпеки дорожнього руху».doc
ВВЗ 2022-2023.docx
Звіт про виховну роботу за 2021-2022 н.р..doc
1Готовий план виховної роботи педагога-організатора 2022-2023 н.р. басиста.docx

Із проведеними виховними заходами ви більш детально можете ознайомитись в нашій групі Фейсбук

https://www.facebook.com/groups/342527663631806/